Kariéra

Back Office Assistant and Logistic Assistant

Back Office Assistant

Charakter pozice:

pevný článek týmu pražského střediska, práce převážně v kanceláři, administrativní a technické činnosti, podpora pro Office Managera a Logistic Managera

Perspektiva:

do budoucna možnost vypracování se na vyšší pozici - dle zaměření osobnosti

Náplň práce:

pomoc při vypracovávání nabídek, smluv a dalších materiálů, editace webových stránek, příprava materiálů a vzorků pro obchodníky, evidence smluv, archivace dokumentů a další  administrativní činnosti.

Pracovní doba:

Po-Čt: 8.00 – 16.30

Pá:      8.00 – 15.00

Požadavky:

schopnost rychlé orientace, organizační schopnosti, flexibilita,

samostatnost, zodpovědnost, loyalita k zaměstnavateli i k týmu spolupracovníků

po zaškolení výborná znalost produktů a obchodní strategie zaměstnavateůe.

Ovládání PC – uživatelsky až nadstandardně, schopnost jednoduché editace webů, e-shopů atd….

Jazyky:

Čeština - výborná znalost

 Angličtina -  vítána, ale není podmínkou

 Němčina -  vítána, ale není podmínkou

 ŘP sk. B není podmínkou

Mzda:

-   pevný základ + pohyblivá složka

-   celková výše mzdy odpovídají dané pozici

-   prémie - vyplácené 2 x ročně, dle dosaženého procenta stanovených ročních plánů.

-   denní příspěvek na stravné v zákonné výši.

Další zajímavosti:
úvodní zaškolení, pravidelné konzultace s vedením firmy,

osobní přístup ke každému pracovníkovi, pravidelná celofiremní setkání.

Logistic Assistant

asistent pro rozvoz zboží  – pevný článek týmu  pražského střediska, práce mimo kanceláře, převážně  rozvozy, chytání rozvozů ve skladových prostorech.

rozvoz zboží převážně po Praze a okolí, manipulace se zbožím

Požadavky:

schopnost rychlé orientace, udržování kontaktů, organizační schopnosti

samostatnost, zodpovědnost, loajalita k zaměstnavateli i k týmu spolupracovníků

po zaškolení dobrá znalost produktů z nabídky zaměstnavatele.

Ovládání PC – uživatelsky , není podmínkou

ŘP sk. B nutný, oprávnění k obsluze VZV vítáno, není podmínkou.

Mzda:

- pevný základ + pohyblivá složka

- celková výše mzdy odpovídají dané pozici

 - prémie - vyplácené 2 x ročně, dle dosaženého procenta stanovených ročních plánů.

 - denní příspěvek na stravné v zákonné výši